В харківській маленькій домашній майстерні Вікторія Мірошниченко створює різноманітні вироби з тканини.
Жінка – професійна швачка і вже ні багато, ні мало, а близько 20 років вона займається улюбленою справою. Останнім часом Вікторія шиє спецкостюми для малярів. Лекало розробив її чоловік Дмитро. І після цього у них з'явилася ідея пошити захисні костюми для медиків.
"Шматочки тканини залишалися, ми з них пошили. Привезли в «швидку». Звичайно, неймовірно було, як вони зраділи. Потім другу партію пошили. Ми знайшли тканину у знайомих і пошили вже побільше",- розповідає Вікторія.
Подружжя пошило і передало вже близько 30 захисних костюмів для медиків “швидкої”. Вікторія розповідає, що на створення одного комбінезона йде кілька годин.
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе
Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Швачка зазначає: на відміну від медичних костюмів такі комбінезони – багаторазові. Їх можна очищати і дезінфікувати, адже вони мають гумовий шар, що не пропускає вологу, додає жінка.
"У лікарні вони хоч приблизно знають, кого вони візьмуть, а “швидка” не знає, до кого вона їде. Є там вірус, немає там вірусу – вони не знають. Тому повинні бути найбільш захищені, тому що перші під ударом вони",- міркує харків'янка.
На, жаль, поки тканини не залишилося, зізнається Вікторія. Але як тільки з'являться матеріали, вони продовжать допомагати медикам.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше Пакет на голову! Винахід харківського лікаря стало незамінним в розпал пандемії
Як повідомляє портал «Знай.ua» Плачкова і Рабинович передали допомогу ветеранам Великої Вітчизняної війни
Також «Знай.ua» писав, що Медик зі Львова врятував десятки військових на Донбасі і взявся лікувати італійців, "справа всього життя"