У Харкові співробітники Служби безпеки України зловили на отриманні хабара лікаря-психіатра. Про це повідомив глава прес-центру відомства в Харківській області Владислав Абдула на своїй сторінці в Фейсбук.

Правоохоронці встановили, що лікар-психіатр Міського психоневрологічного диспансеру №3, яка має вищу кваліфікаційну категорію, вимагала з місцевого жителя $1 тисячу за сприяння в отриманні відповідної групи інвалідності

Зазначалося, що лікар вже встигла отримати першу частину грошей в розмірі 850 доларів і її затримали у її ж кабінеті під час передачі решти суми.

фото: СБУ

Популярні новини зараз

Масштабне підвищення пенсій: чого чекати від індексації у 2026 році

Кінець зовсім близький: війна в Україні може закінчитися за кілька місяців, - експерт

ТЦК перевищують повновження: хто не має права перевіряти документи

"Навіть не дивіться": у ТЦК застерегли українців від роликів з бусифікацією

Показати ще

За фактом інциденту порушено провадження за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України, та обрання щодо неї запобіжного заходу.

Співробітники СБУ продовжили розслідування для встановлення осіб, які можуть бути причетні до події.

Операція з викриття хабарниці відбувалася спільно зі слідчими Московського райвідділу поліції ГУНП в Харківській області під процесуальним керівництвом Харківської місцевої прокуратури № 4.

фото: СБУ

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше У Львові знахабніла лікар поставила "на лічильник" маму з дитиною, яка хвора на ДЦП

Як повідомляє портал «Знай.ua» В Запоріжжі соратника Буряка спіймали на ганебному вчинку - зробив це під вікнами СБУ

Також «Знай.ua» писав, що В Дніпрі засуджений за "конверти" лікар продовжує лікувати пацієнтів - відбувся легким переляком і знову надів халат