Харківські компанії розробили унікальний двигун для польотів у космос. Двигун став дітищем компанії FED і Національного аерокосмічного університету ім. Жуковського. Вони розробили іонно-плазмовий двигун, який зараз відчувають.
Про розробку кореспондентам Укрінформ повідомив президент Асоціації "Укравіапром«, голова правління АТ» ФЕД" Віктор Попов. Він зазначив, що подібні двигуни широко використовуються в аерокосмічній галузі і дуже затребувані на сьогодні.
«Ось уявіть собі: маленький космічний "трактор", який прибирає сміття на навколоземній орбіті. Також необхідні апарати, на яких можна лагодити супутники. Оп, з орбіти на орбіту. "Під'їхав" « "підлікував" - і все ок! Як з електрикою: включив-вимкнув двигун, з рідинними двигунами в космосі це неможливо» ,- сказав Попов.
Нагадавши, Знай писав, що NASA взялося перейменовувати зірки і галактики через ознаки расизму в їх назвах. Космічне агентство оголосило, що вивчає і переглядає прізвиська космічних об'єктів з зневажливими назвами.
Гороскоп на сьогодні, 20 квітня: неділя викликів і рішучості – кому посміхнеться удача, а кого чекають неприємні сюрпризи
На межі виживання кожен третій пенсіонер: які результати дала індексація
Повістки посиплються прямо в SMS: звідки українцям чекати несподіванок окрім ТЦК
Старі квартири обкладають податком: українці скоро отримають листи