Більшість коштів, які Національна служба здоров'я України спрямовувала на фінансування обласної "інфекційки", вистачало лише на оплату праці медиків.
Як пише "Суспільне", про це на брифінгу розповів директор Харківської обласної інфекційної лікарні Павло Нартов.
"Всі співробітники, у нас їх більше 300, залучені до лікування хворих коронавірусом. Тому той пакет, який у нас був розрахований на оплату і на медикаменти, на першому етапі йшов на оплату праці",- сказав Нартов.
Він додав, що тепер медзаклад отримав понад 10 млн грн від НСЗУ, які в наступні місяці витратять на закупівлю медикаментів.
"У нас більше 10 млн грн, на які ми можемо в листопаді і грудні купити лікарські засоби в достатній кількості. І, я думаю, в наступному місяці у нас не буде питань з безкоштовним лікуванням хворих COVID"— - заявив директор лікарні.
Нові правила бронювання з 1 грудня: хто підпаде під мобілізацію ТЦК вже за тиждень
З 29 листопада Київстар закриває старі тарифи: чого чекати абонентам
Пенсіонерам доплачуватимуть за вік: кому збільшать виплати автоматично
Сніг та морози до -15°: українців попередили про найхолоднішу зиму за останні роки
За словами Нортова, значну кількість коштів лікарня витрачає на забезпечення киснем. У жовтні на кисень лікарня планує витратити близько мільйона гривень.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше У чернівецьких лікарнях бракує кисню, ситуація критична: "дихають по черзі"
Як повідомляє портал «Знай.иа» Під Харковом медики залишили пацієнтів з пневмонією на вулиці: "навіть двері не відкрили"
Також «Знай.иа " писав, що Під Харковом хворих коронавірусом лікують у темних коридорах: "коли ставлять крапельницю, підсвічуємо телефонами"