У Харкові в ніч на 29 листопада автомобіль ВАЗ злетів з Велозаводського мосту.
Про це повідомили в пресслужбі патрульної поліції в Харківській області.
За попередньою інформацією, водій автомобіля ВАЗ-21101 не впорався з керуванням і з'їхав з моста, в результаті чого автомобіль перекинувся на дах.
Під час оформлення ДТП, правоохоронці з'ясували, що водій ВАЗ сів за кермо п'яним. Тест на "Драгері" показав наявність 0,98 проміле алкоголю.
Оштрафують без попередження: українцям дали лише сім днів - кого вже чекають у ТЦК
Правила нарахування "комуналки" зміняться: українці самі визначатимуть суми у квитанціях
На руки не дадуть, але можна отоварити: пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень – на що дозволять витратити
Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано
На порушника склали два адмінпротокали за ч.1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп'яніння) та ст. 124 (порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП. Надалі складені адмінматеріали передадуть до суду.
На щастя, водій не постраждав. Його доля вирішуватиметься в суді.
Нагадаємо, в Харкові дівчина стала жертвою страшної ДТП.Як повідомляється, подія сталася на Московському проспекті, неподалік від велозаводу, в ніч на 28 листопада.
Там автомобіль марки Audi A3 на великій швидкості врізався в острівець безпеки посеред дороги. Удар був такої сили, що машина розлетілася всмятку: двигун вирвало і відкинуло в салон, де знаходилися три дівчини.
В результаті загинула дівчина, яка перебувала на передньому пасажирському сидінні – саме в неї потрапив двигун.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше Під Рівним сім'я священика розбилася в ДТП: їхали святкувати день народження
Як повідомляє портал «Знай.иа» У Києві легковик зробив "сальто" і приземлився на дах: дуже моторошно
Також «Знай.иа " писав, що У Києві таксист зніс зупинку з людьми, двоє загиблих-летів, не розбираючи дороги