У Запорізькій області директорка школи налагодила додатковий заробіток для себе – здавала до ломбарду шкільну техніку. Про це розповіли у поліції області.
Як зазначається, 49-річна директор школи в селищі міського типу Якимівка віднесла до місцевого ломбарду ноутбуки, які належали ввіреному їй навчальному закладу.
Отримані за техніку гроші жінка витратила на власні потреби. Поки що незрозуміло, як жінка планувала в майбутньому пояснити відсутність у школі раніше закупленої дороговартісної техніки.
Загальна сума збитків, завданих навчальному закладу, сягає 55 тисяч гривень. За вчинену крадіжку, розтрату майна і зловживання службовим становищем жінці загрожує тюремне ув’язнення на п’ять років та три роки заборони на певні посади чи заняття певною діяльністю.
Українців будуть "переводити" у військове життя: які заходи заплановано
Заради диплому доведеться продати квартиру: які спеціальності та університети стали найдорожчі в Україні
Потрібно подати дані до 31 липня: ТЦК масово штрафуватимуть тих, хто не встигне
Отримають всі, хто має літніх батьків: українці можуть оформити допомогу по догляду за пенсіонером
Нагадаємо, що у центрі Києва мітингувальники влаштували "похорон корупції" Чернишова і чиновників Дабі
Як повідомляв портал "Знай.uа", Харків зазнав мільйонних збитків через пандемію коронавірусу
Також, "Знай.uа" писав, що Держекоінспекція стягнула понад 11 мільйонів гривень з ПАТ "Арселор Міттал Кривий Ріг" за шкоду навколишньому середовищу
Крім того, у Львові зал засідань для депутатів відремонтували за 16 мільйонів гривень, однак це сподобалося далеко не всім.