З настанням спеки, все більше людей проводить час на різних водоймах, щоб хоч трохи охолодитися. Однак, все частіше це закінчується трагічно.
Повідомляється, що суспільство сильно недооцінює глобальність проблеми утоплення. Справа в тому, що щорічно від цього в світі гине понад 360 тисяч осіб, і більше 90% всіх гибелів відбуваються в країнах з низьким і середнім рівнем дощів.
60% смертей, до слова - молоді люди, яким немає навіть 30 років, а серед смертей у дітей від 5 до 14 років, утоплення знаходиться на третьому місці. Також, чоловіки тонуть в два рази частіше, ніж жінки.
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Існує цілих шість порад для профілактики утоплення. Наприклад, спочатку потрібно створити безпечну зону купання для школярів і самих маленьких. Також слід скрізь встановити бар'єри, які будуть обмежувати доступ до води.
Дітей потрібно з самого початку привчати до плавання, а також прищепити їм в голову правила поведінки на воді. Також, не варто забувати про себе, і також акуратно перебувати у водоймі, і обов'язково повторити правила невідкладної допомоги.
Якщо ви опинилися в місцях, де можуть бути повені, потрібно продумати повністю план дій.
Нагадаємо, що раніше ДСНС повідомили ще одну страхітливу статистику. З початку літа в Україні потонуло практично 200 осіб, з них - 35 дітей. Найпоширеніша причина нещасних випадків-недотримання правил безпечної поведінки, а також купання в стані алкогольного сп'яніння.
Нагадаємо, Знай писав, що під Запоріжжям потонули в ставку дві дівчинки, поліція веде слідство.
Також Знай повідомляв, що в Києві на пляжі "Африка" потонув хлопчик, тіло з Дніпра діставали рятувальники.
Нещодавно Знай передавав, що під Дніпром потонув 9-річний хлопчик.