В Україні в 2022 році хочуть перенести два робочих дні. Це стосується понеділків 7 березня і 27 червня.

У Мінекономіки пропонують Кабміну затвердити проект розпорядження про перенесення робочих днів для тих, хто працює в п'ятиденку.

Вихідні, фото pxhere

Так, понеділок 7 березня перенести на суботу 12 березня (8 березня - Міжнародний жіночий день). А понеділок 27 червня перенести на суботу 2 липня (28 червня відзначається День Конституції). Таким чином по чотири вихідних поспіль буде з 5 по 8 березня і з 25 до 28 червня.

Вихідні, фото: pixabay.com

Згідно з документом, спеціальний режим роботи банків та їх установ у ці дні визначає Національний банк України. Варто відзначити, що при цьому, у Верховній Раді зареєстрований, але так і не розглянутий, законопроект про скасування перенесення робочих днів.

Раніше повідомляли, українці не отримали пенсійні посвідчення через Ощадбанк. "Ощадбанк" звинуватили в тому, що він занадто довго виготовляє картку для пенсіонерки
Як повідомляв Знай, засуджений громадянин Туреччини втік у судді з-під носа в Харкові. У Харкові із залу суду втік громадянин Туреччини, тепер по місту введена операція під назвою «Сирена».
Знай писав, пакунків малюка на всіх не вистачить: майбутнім мамам розповіли, як отримати фінансову компенсацію. Породіллі зможуть вибрати між "пакетом малюка" і його грошовою компенсацією в розмірі трьох прожиткових мінімумів для дітей до 6 років

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч виправдалася за свій вибір на "Холостячці" і пообіцяла показати правду: "Не хочу задовільняти"

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" зістригла волосся і закохалася по вуха в орендованій сукні: "Яка тендітна"

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще