Дівчина поскаржилася на ситуацію, яка трапилася в мережі "Епіцентр". Її пограбували і вона посварилася з адміністрацією.

На ситуацію поскаржилися в телеграм-канал Народний Ревізор. Поки покупниця в Харкові ходила по торгових рядах, хтось зламав камеру схову і пограбував її. У підсумку вона позбулася іграшки за сімсот сімдесят вісім гривень.

У відповідь на звернення адміністрація магазину заявила, що відповідальності за речі не несе(хоча сайті написано зворотне).

При цьому адміністрація не захотіла надати відео з камер відеоспостереження. Спілкування відбувалося в нервовому форматі. Також на відеозаписі можна побачити, що жінка запитує " Ви не несете ніякої відповідальності?", на що вона відповідає ствердно.

Популярні новини зараз

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук показав дорогу людину, яка 27 років йде з ним пліч-о-пліч по життю: "Люблю тебе"

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

Миколу Азарова заарештували за держзраду

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Показати ще

[quote author=""]Rрім того, персонал звертався з покупницею по-хамськи, насміхаючись, мовляв, "якщо ви купили іграшку в "Дафі" , - повідомляють на телеграм-порталі чорний список.

Передплатники телеграм-каналу підтримали постраждалу.

Заява в поліцію і якомога більше по соцмережах. І взагалі нічого в камерах зберігання залишати речі"; " а що потрібно з горою пакетів ходити по магазинах?камери схову для цього і придумали
, - повідомляють вони.

Раніше портал Знай.uа повідомляв, що мамочка отримала гниль замість курячого філе, яке розвалилося в руках. Як повідомляється, мова йде про м'ясо, куплене в магазині «Ясен» на Дніпробуді міста Кам'янське Дніпропетровської області.

Як повідомляв портал "Знай.ua", клієнтка "Сільпо" закотила скандал, щоб не надягати маску: "Опудало жирне". Клієнтка "Сільпо" закотила скандал через маску

Також " Знай.ua" писав, середня зарплата українців перевищила 500 доларів: в яких областях платять від 20 тис. грн. Середня зарплата в Україні зросла до рекордного максимуму