У Харкові розгорається скандал навколо стану дитячої інфекційної лікарні. Мати пацієнта виклала відео того, як виглядає туалет в закладі, в співтоваристві «Х**вий Харків».

"Невелика екскурсія по туалету в дитячій інфекціонці. Ну хоч зоопарк і фонтани у нас «ох * х"!",- підписала вона Відео.

"Замість всіх цих прекрасних парків, золотих дощів, та іншої дурниці, краще б санвузли в дитячій інфекціонці виглядали інакше", - додає автор відео.

На опублікованих кадрах-туалет і душова в «кращих» традиціях радянського побуту. На стінах-оббита плитка, унітаз розташований біля вікна, через яке видно все, що відбувається. У душовій піддон брудний і іржавий.

Скрін, відео "Х * * вий Харків"

Популярні новини зараз

"Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік

За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження

"Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру

Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс

Показати ще

Скрін, відео "Х * * вий Харків"

У коментарях одні харків'яни почали похмуро жартувати про необхідність зоопарків, а інші відзначають, що лікарня – Обласна, і місто тут ні при чому.

Скрін, відео "Х * * вий Харків"

Скрін, відео "Х * * вий Харків"

"Про набережну і лавочки забули«," та Ви краще подивіться які парки у нас. Нууу. А зоопарк? Око не натішиться. Ви менше в лікарнях лежите, ходіть гуляти", " коли туди жирафи і мавпочки будуть срати ходити, тоді і полагодимо», - саркастично пишуть перші.

"А навіщо? Це ж ніхто не бачить, крім тих нещасних людей, які там опинилися«, "а це х * йня, я лежав у невідкладній-там туалет не закривався і вікно вибито було«," як в дитинстві. У 1994 році ті ж умови були. Хоча ні, тоді ще холодної води не було цілодобово«, " так, а ще там ліжка були з панцирною сіткою. Коли лежиш, сидячи на підлозі...», " у міських та ж проблема. у 30-й лікарні туалети ще гірше", - вважають інші.

Скрін, відео "Х * * вий Харків"

"Вона обласна. Питання до губернатора, а не до мера», «головне, що дитину там вилікували. Не забувайте говорити спасибі. А то все тільки скарги виставляють, а постів подяки замало дуже!» ,- впевнені треті.

Нагадаємо, що у Харкові покарали матір, яка напилася і впустила дочку: копи показали, в якій антисанітарії жила дівчинка.

Раніше повідомляли, що агрессивна матуся накинулася на вчительку через скаргу на її сина 6-класника

Також, 16-річний "мажор" після кривавої ДТП у Харкові може потрапити під амністію