Василь Левченко з Харкова ще навесні 2014 року, коли почали формуватись перші добровольчі батальйони, зрозумів, що зможе бути корисним на фронті. Він знав, що досвід роботи виконробом будівельної компанії допоможе вправно облаштовувати укріплення, бліндажі та окопи.
Про це повідомляє Аrmyinform.
У Харкові чолові не зміг знайти батальйон, який би йому підходив, тому він вирушив на поруки до Києва. На Майдані він познайомився із представниками "Айдару" та отримав "запрошення" приєднатись до батальйону та позивний "Святий".
На фронті Василь опинився влітку 2014-го, так з того часу і воює, майже без перерв.Чоловік уже й не пам'ятає, яка за рахунком це його ротація. За ці роки він захищав чимало населених пунктів, серед яких Старобільськ, Щастя, Трьохізбенка, Горлівка, Жолобок, Старогнатівка та інші.
Якою буде максимальна пенсія у 2025 році: чи очікувати українцям на підвищення виплат
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
"Це був близький бій, відстань до ворога. Я дістав мінно-вибухове поранення. За годину до цього ми втратили одного хлопця, інший був поранений, тож коли поранило мене, хлопцям було не просто, але ми витримали. Побратими, відстрілюючись, надали мені допомогу, евакуювали за першої ж можливості. Медики дістали уламок з легень, у нозі ж залишився "на згадку". Продовжує служити разом зі мною. Чому повернувся на фронт після поранення? А як інакше? Країну ж ще не звільнили від окупантів! Тож хоч і з уламком у нозі, але — до перемоги!", - зазначив він.
Також Знай писав, у Путіна око засмикається: США пообіцяли виділити летальну зброю для України
Раніше Знай повідомляв, перша в ЗСУ жінка-водолаз Катерина Нікітенко кидає виклик глибині:"Не лише хочу, а й можу"