У Харкові співробітники правоохоронних органів розшукують Богдана Горбанюка, який зник без вісті 19 серпня, повідомляє медіа-група “Объектив”.
Як повідомляється, молодик пішов з дому та не повернувся. Він був одягнений у синю футболку, темні спортивні штани та кросівки. Усіх, хто бачив Богдана або знає, де він може знаходитись, просять одразу повідомити правоохоронні органи.
Чудові новини!
Тепер Знай.uа став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!
Мобілізація обійде стороною: ще одна категорія чоловіків стане недоторканною для ТЦК - які критерії
Депутат запропонувала показово розстрілювати ухилянтів
Чоловікам після 50 приготуватися: кого мобілізують уже з червня
Кінець епохи "бусифікації"? Для ТЦК готують важливі нововведення
Нагадуємо, що харківські правоохоронці розшукують дівчину-підлітка, яка пішла з обласного багатопрофільного санаторію та не повернулась.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", двоє юних харків'ян пішли гуляти і пропали безвісти в ці дні.
Також портал "Знай.uа" писав, що вже 4 дні в Одеській області шукають зниклого хлопця з інвалідністю.