У Харкові зберігся дивовижний архітектурний об'єкт-дерев'яна будівля старої лікарні. Фото будівлі оприлюднили в співтоваристві Харків City в соціальній мережі Facebook.

Судячи з дати на фасаді, лікарня була побудована в 1892 році. Як вона збереглася до наших днів, можна тільки здогадуватися.

«Занедбана лікарня цукрового заводу Харитоненка. Рідкісний представник збереженої дерев'яної архітектури Харківщини", - підписав свої знімки фотограф Іван Пономаренко.

Скрін, Facebook Іван Пономаренко

Скрін, Facebook Іван Пономаренко

Популярні новини зараз

Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція

Без світла сиділи, тепер без води: в Україні запроваджують погодинні графіки водопостачання

Ухилянтів порадували нововведеннями: без візиту до ТЦК і суттєва знижка

Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт

Показати ще

Скрін, Facebook Іван Пономаренко

У коментарях харків'яни висловлюють жалість з приводу того, що така краса руйнується і приходить в непридатність.

Скрін, Facebook Іван Пономаренко

Скрін, Facebook Іван Пономаренко

Скрін, Facebook Іван Пономаренко

"Була краса в лісі, санаторій для діток за радянських часів, вирубали все навколо, забуте місце...", "Дуже шкода, що нікому не цікаво відреставрувати і відновити цю будівлю, зробивши його, як зараз модно говорити, ще одним "туристичним магнітом" Харківщини», «Харитоненко був велика розумниця - до нього із задоволенням приїжджали майстри з усього світу, добре ставився, смачно годував, вчасно платив. Був справжнім господарем своєї землі, люблячим і творить. А потім все навколо стало "колгоспне-значить моє". Шкода, що досі не оцінили і не намагаються зберегти...» ,- пишуть коментатори.

Скрін, Facebook Іван Пономаренко

Скрін, Facebook Іван Пономаренко

Скрін, Facebook Іван Пономаренко

"Автору фото спасибі. Як завжди, якісний матеріал і, що найважливіше, він патріот нашого регіону!", "Що стосується об'єкта, то в черговий раз переконуєшся, що в більшості своїй нинішнє покоління — це покоління жлоби. Що чинуші в кабінетах, що товстосуми при грошах. Нікому немає діла до старовини!", "Цікаво, чи є для Харкова та області реєстри з усіма історичними пам'ятками? Потрібно знати і зберігати своє минуле!", "Здорово! А всередині навіть пристойніше деяких (більшості) наших лікарень виглядає", - додають інші.

Раніше повідомляли, віддана любов, привиди та головна роль у кіно: неймовірна історія Свірзького замку під Львовом.
Як повідомляв Знай.иа, робили не для церкви: історики ламають голови над таємницями найдавнішої Західноукраїнської ікони.
Знай.иа писав, у Франківську виявили унікальну ікону-рекордсменку-важить більше тонни.