У Харкові зберігся дивовижний архітектурний об'єкт-дерев'яна будівля старої лікарні. Фото будівлі оприлюднили в співтоваристві Харків City в соціальній мережі Facebook.
Судячи з дати на фасаді, лікарня була побудована в 1892 році. Як вона збереглася до наших днів, можна тільки здогадуватися.
«Занедбана лікарня цукрового заводу Харитоненка. Рідкісний представник збереженої дерев'яної архітектури Харківщини", - підписав свої знімки фотограф Іван Пономаренко.
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
У коментарях харків'яни висловлюють жалість з приводу того, що така краса руйнується і приходить в непридатність.
"Була краса в лісі, санаторій для діток за радянських часів, вирубали все навколо, забуте місце...", "Дуже шкода, що нікому не цікаво відреставрувати і відновити цю будівлю, зробивши його, як зараз модно говорити, ще одним "туристичним магнітом" Харківщини», «Харитоненко був велика розумниця - до нього із задоволенням приїжджали майстри з усього світу, добре ставився, смачно годував, вчасно платив. Був справжнім господарем своєї землі, люблячим і творить. А потім все навколо стало "колгоспне-значить моє". Шкода, що досі не оцінили і не намагаються зберегти...» ,- пишуть коментатори.
"Автору фото спасибі. Як завжди, якісний матеріал і, що найважливіше, він патріот нашого регіону!", "Що стосується об'єкта, то в черговий раз переконуєшся, що в більшості своїй нинішнє покоління — це покоління жлоби. Що чинуші в кабінетах, що товстосуми при грошах. Нікому немає діла до старовини!", "Цікаво, чи є для Харкова та області реєстри з усіма історичними пам'ятками? Потрібно знати і зберігати своє минуле!", "Здорово! А всередині навіть пристойніше деяких (більшості) наших лікарень виглядає", - додають інші.